Our range of products include laboratory upv tester, ultrasonic testing machine and aaika ultrasonic pulse velocity tester.
₹ 90000 / Piece Get Latest Price
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Mild Steel |
| Usage/Application | Concrete testing |
| Make | Italy |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 10000 / Piece Get Latest Price
| Frequency | 50 Hz |
| Model Name/Number | EPOCH 650 |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 1 Piece
₹ 85000 / Piece Get Latest Price
| Automation Grade | Automatic |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Cast Iron |
| Usage/Application | NDT |
Minimum order quantity: 1 Piece
Jitendra Singh (CEO)
Aaika Enterprises
13, 1307, Tower F2 Panchsheel Green 1, Plot No Gh-001 Sector 16 B, Greator Noida West
Greater Noida - 201306, Gautam Buddha Nagar, Uttar Pradesh, India